X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | eps_ker@otenet.gr

email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com



ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255
email: eps_ker@otenet.gr , info@epskerkyras.gr
email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 1-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
10.10.2021, 16.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 4-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
16.10.2021, 16.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ Γ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17.10.2021, 16.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ Γ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24.10.2021, 15.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΙΣΕΡΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ
14.11.2021, 15.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 0-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
21.10.2021, 13.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
28.11.2021, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 1-4
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Μ
04.12.2021, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: -
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23.01.2022, 12.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
23.10.2021, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 2-3
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30.10.2021, 15.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΠΑΟΚ: 1-5
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ
30.10.2021, 17.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
06.11.2021, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 2-7
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Μ
20.11.2021, 15.00, γήπ: ΒΛΑΣΣΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ-ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ
15.12.2021, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 0-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27.11.2021, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 3-2
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΗΓΗΣ
16.01.2022, 12.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
15.01.2022, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
24.10.2021, 12.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31.10.2021, 12.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 5-2
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07.11.2021, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13.11.2021, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΣΑΚΚΑΣ
05.12.2021, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 2-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
08.12.2021, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΣΑΚΚΑΣ
18.12.2021, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 4-3
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΠΗΓΗΣ
22.01.2022, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
27.10.2021, 15.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
20.10.2021, 12.45, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
03.11.2021, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ-ΑΕ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ
01.12.2021, 14.45, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22.12.2021, 11.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK