X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | eps_ker@otenet.gr

email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com



ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255
email: eps_ker@otenet.gr , info@epskerkyras.gr
email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 1-4
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03.10.2021, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 2-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09.10.2021, 16.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.10.2021, 16.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.10.2021, 16.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 4-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.10.2021, 16.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23.01.2021, 15.30, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
07.11.2021, 15.00, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14.11.2021, 12.45, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 1-3
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ Γ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20.11.2021, 15.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05.12.2021, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11.12.2021, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 8-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
22.01.2022, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30.01.2022, 15.15, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 3-5
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19.02.2022, 15.30, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20.02.2022, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 6-1
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19.03.2022, 16.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
23.03.2022, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 1-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02.04.2022, 16.30, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 5-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13.04.2022, 11.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17.04.2022, 16.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΠΑΟΚ: 0-4
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24.10.2021, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ-ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ
15.12.2021, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 7-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
27.11.2021, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04.12.2021, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 2-5
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10.12.2021, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
08.12.2021, 15.00, γήπ: ΒΛΑΣΣΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Μ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18.12.2021, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19.12.2021, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 3-2
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΗΓΗΣ
16.01.2022, 12.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ: 6-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15.01.2022, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ: 0-7
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
23.01.2022, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ: 0-5
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29.01.2022, 15.15, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
13.02.2022, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26.02.2022, 15.30, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
13.03.2022, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 6-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12.03.2022, 16.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
03.04.2022, 16.30, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 2-7
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
16.04.2022, 19.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28.11.2021, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05.03.2022, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 2-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
27.02.2022, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
06.04.2022, 17.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 0-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΗΓΗΣ
26.03.2022, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.04.2022, 13.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
03.11.2021, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10.11.2021, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 0-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
02.03.2022, 11.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΟ ΕΘΝ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΣΤ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-4
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
26.01.2022, 14.45, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΑΧ ΝΥΜΦΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20.04.2022, 17.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΑΟ ΑΧ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ
27.04.2022, 16.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK