X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | eps_ker@otenet.gr

email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com



ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255
email: eps_ker@otenet.gr , info@epskerkyras.gr
email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
03.10.2021, 16.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10.10.2021, 13.45, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ Γ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17.10.2021, 16.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ Γ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24.10.2021, 15.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 1-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31.10.2021, 15.15, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
07.11.2021, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14.11.2021, 12.45, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 1-3
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ Γ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20.11.2021, 15.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21.11.2021, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11.12.2021, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
19.12.2021, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 8-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
22.01.2022, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30.01.2022, 15.15, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31.01.2022, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27.02.2022, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-4
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
23.03.2022, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27.03.2022, 12.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26.03.2022, 16.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ
02.04.2022, 16.30, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
13.04.2022, 16.30, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ
30.10.2021, 15.15, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
28.11.2021, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΠΑΟΚ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
11.12.2021, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Μ
08.12.2021, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
23.01.2022, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
05.03.2022, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 7-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02.03.2022, 16.30, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
12.02.2022, 15.15, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
13.02.2022, 15.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 0-4
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ
20.02.2022, 15.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ: 1-6
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26.02.2022, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 0-6
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΑΡΤΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
12.03.2022, 16.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 0-4
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19.03.2022, 18.45, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 2-4
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ
09.04.2022, 16.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
10.04.2022, 16.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.04.2022, 16.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
24.10.2021, 12.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31.10.2021, 12.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13.11.2021, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 3-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27.11.2021, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΠΗΓΗΣ
05.12.2021, 15.00, γήπ: ΒΛΑΣΣΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06.03.2022, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19.02.2022, 15.45, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 6-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13.03.2022, 16.00, γήπ: ΕΑΚΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
06.04.2022, 17.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 1-3
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20.03.2022, 13.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03.04.2022, 16.30, γήπ: ΒΛΑΣΣΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17.04.2022, 16.30, γήπ: ΕΑΚΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 3-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ
27.10.2021, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΣΗ ΣΠ
10.11.2021, 15.00, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
03.11.2021, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
01.12.2021, 14.45, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 8-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24.11.2021, 14.45, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ: 3-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22.12.2021, 14.45, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΟ ΑΣΤ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΟ ΕΘΝ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.12.2021, 14.45, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK